O metodzie

     W terapii ISTDP mierzy się wysoko. Nie zadawalamy się prostym usunięciem symptomów, ale stawiamy sobie za zadanie dotarcie do przyczyn ich wystąpienia.

     Moim celem jest pomoc w uwolnieniu od nękających objawów cierpienia emocjonalnego, w najbardziej efektywny sposób. Prowadzę terapię w sposób aktywny i zogniskowany na zgłoszonym problemie. Terapia ISTDP to nie jest coś, "co się robi na Tobie" ale proces wymagający głębokiego zaangażowania po obu stronach.

     Chcę jak najszybciej pomóc w przezwyciężeniu cierpienia. Intensywna i ścisła współpraca między nami pozwala na szybkie dotarcie do sedna problemów, które stoją za odczuwanymi symptomami.

     Badania nad efektywnością terapii ISTDP pokazują, że efektem terapii jest ustąpienie symptomów, poprawa zdrowia, wzrost witalności, poprawa jakości wchodzenia w relacje z innymi, w stosunkowo krótkim czasie. Efekty terapii są trwałe.

     Jeśli chcesz dotrzeć do samych korzeni nękających Cię problemów, by móc wreszcie żyć pełnią życia, być może warto rozważyć terapię ISTDP.

Zapraszam do mojego gabinetu! Jestem z Tobą!

Od Ciebie zależy jakość Twojego życia.

Życie jest darem zacznij, jak najszybciej z niego korzystać.

Chodzi o to, by mieć emocje a nie o to, by emocje miały nas.

To, co nam się przydarzyło nie musi determinować tego, jak przeżyjemy nasze życie.

Nie jest ważne, co słyszysz o sobie od innych. Ważne jest to, co mówisz o sobie.

"Co jest z Tobą nie tak? - zamień na "Co Ci się przydarzyło".